HOME
AUKCE
VÝSTAVY
UMĚLCI
O NÁS
BLOG


Jungmannovo náměstí 8, 
Nové Město, 110 00 Praha 1
© 2024 ART Capital Gallery s. r. o.


+420 775 236 988
info@artcapital.cz


Facebook
Instagram


Jak dražit v našich aukcích?Osobní účast

Můžete dražit osobní účastí v sále Výstavní síně Mánes.
Vstupenkou na aukci je aukční katalog.
Před zahájením aukce je za potřebí registrace a ověření dokladem totožnosti (OP/ pas).
Následně obdržíte číslo, se kterým se aukce můžete aktivně účastnit.


Telefonicky

Je možné dražit po telefonu. Během aukce se s Vámi spojí některý ze zástupců galerie. Zástupce Vám během aukce poskytuje informace o dění a na základě Vašich pokynů za Vás dílo draží. V případě zájmu o dražení po telefonu nás kontaktujte v předstihu na telefonním čísle: +420 775 236 988 nebo e-mailem na info@artcapital.cz.


On-line prostřednictvím internetového portálu LiveBid.cz

Pokud se nechcete, nebo nemůžete účastnit aukce osobně, je možné účastnit se aukce online v reálném čase přímo z počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.
Po registraci na portálu LiveBid.cz máte možnost stanovit limity- můžete kdykoliv od zveřejnění aukce až do začátku aukce zadat maximální částku, kterou jste ochotni nabídnout. Pokud jiný zájemce nabídne více než Váš stanovený limit, budete o tom informování e-mailem. Příjem online limitů je možný až jednu hodinu před spuštěním živé aukce. Následuje živá dražba během sálové a internetové aukce- před začátkem aukce si můžete na svém počítači otevřít okno živé aukce (k dispozici na www.LiveBid.cz), kde můžete sledovat průběh aukce a v případě potřeby přihazovat na vybrané položky a aktivně se účastnit dražby.


Podáním písemného limitu

Pokud nechcete být na aukci přítomni osobně, můžete plnou mocí pověřit nějakého zástupce pomocí stanovení písemného pevného limitu. Dražbu za Vás provede zástupce. Položku je možné vydražit i za nižší cenu, a to v případě, že Vámi stanovený limit bude vyšší než kladívková cena. Po skončení aukce, budete informováni o Vašem výsledku.HOME

AUKCE
VÝSTAVY
UMĚLCI
O NÁS
BLOG


Jungmannovo náměstí 8,
Nové Město, 110 00 Praha 1
© 2024 ART Capital Gallery s. r. o.


+420 775 236 988
info@artcapital.cz


Facebook
Instagram